تبلیغات
google.com - صفحه جمع آوری دور جدید اطلاعات اقتصادی خانوار
google.com
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :محمد
نویسندگان


دور جدید جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار از20 اردیبهشت ماه آغاز شده است. این مرحله صرفا برای خانوارهایی در نظر گرفته شده است که هنگام جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها در سال 1387 جاماندند.

 

براساس اعلام مرکز آمار ایران دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها صرفا از طریق رایانه امکان پذیر است و خانوارهای جامانده ، از بیستم اردیبهشت تا دهم خرداد ماه فرصت دارند بر اساس جدول زمانی تعیین شده و با توجه به آخرین رقم سمت راست شماره ملی سرپرست خانوار ، به پایگاه اینترنتی طرح جمع اوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای کشور به نشانی yaraneh.amar.org.ir مراجعه و پس از درج اطلاعات خود در فرم مخصوص، آن را به این مرکز ارسال کنند.

برای تغییر یا اصلاح اطلاعات اقتصادی خانوارها زمان دیگری در نظر گرفته شده است که متعاقباً اعلام خواهد شد.


جدول زمانی تعیین شده جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار در سال 89  با توجه به شماره ملی سرپرست خانوار به شرح زیر است:


جدول زمانی تعیین شده جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار در سال 89


سایت ثبت اطلاعات اقتصادی خانوار با مشكلی روبه رو نیست و تنها توسط شبكه اینترنت داخلی قابل مشاهده است.
معاون فناوری اطلاعات مركز آمار با اعلام اینكه سایت ثبت اطلاعات اقتصادی خانوار با مشكلی روبه رو نیست  گفت: البته این سایت تنها توسط شبكه اینترنت داخلی قابل مشاهده است.

عزیز روستا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مبنی بر اختلال در سایت این مركز جهت جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار گفت:

سایت این مركز با هیچ مشكلی رو به رو نبوده است و تیم ده نفره ای در حال مانیتورینگ این سایت هستند و حتی یك لحظه نیز این سایت با مشكل رو به رو نبوده است.


معاون فناوری اطلاعات مركز آمار افزود: این سایت تنها توسط شبكه اینترنت داخلی قابل مشاهده است و ایرانیان خارج از كشور توانایی ثبت نام را در این سایت ندارند.

به گزارش  کاریاب جوان مركز آمار اعلام كرده بود، خانوارهای جامانده از سال 1387 كه اطلاعات اقتصادی خود را ارایه نداده اند از ساعت 24 شب یكشنبه به مدت 20 روز می توانند اقدام به درج اطلاعات خود در پایگاه اطلاع رسانی yaraneh.amar.org.ir كنند، ولی  جمعی از کاربران  اعلام كردند كه نمی توانند سایت مركز آمار را مشاهده كنند .

آخرین اخبارثبت نام و  جمع آوری دور جدید اطلاعات اقتصادی خانوارها اینجا بخوانید/صفحه ویژه جمع آوری دور جدید اطلاعات اقتصادی خانوار    


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Check PageRank